O nas

Home > O nas

Monadith Toruń. Skuteczna terapia biorezonansowa.

Monadith to ośrodek, który istnieje w Toruniu już ponad 20 lat.
W tym czasie w ośrodku pomoc znaleźli pacjenci z alergiami, dolegliwościami oddechowymi, problemami skórnymi, bólami o różnym podłożu i wieloma innymi schorzeniami.
W ośrodku przeprowadza się terapię na ponad 250 różnego typu dolegliwości.
Bazujemy na niemieckim aparacie terapeutycznym – BICOM.
Urządzenie jest obsługiwane przez wykwalifikowaną kadrę Fizykoterapeutów.

BICOM – Terapia biorezonansowa nadzieją na zdrowie

Czym jest Biorezonans?

Wiadomo, że procesy biochemiczne sterowane są polem elektromagnetycznym ,związanym z zachodzącymi w organizmie przemianami chemicznymi. Właśnie to pole, wytwarzane wewnątrz i na zewnątrz organizmu, można wykorzystać w leczeniu różnych schorzeń odbierając je przy pomocy elektrod i przekształcając na sygnały terapeutyczne indywidualnie dobrane do potrzeb pacjenta. Efektem prac nad sygnałami elektromagnetycznymi jest aparat BICOM. Wykorzystuje on biofizyczne informacje wysyłane przez organizm pacjenta i pozwala na ustawienie odpowiedniej terapii likwidującej przyczyny schorzeń, a nie objawy.

Zasada terapii Biorezonansowej

Elektromagnetyczne sygnały wysyłane przez organizm zarówno do wewnątrz,jak i na zewnątrz ciała, są odbierane za pomocą elektrod i przekazywane przewodami do aparatu BICOM. Zawierają one wszystkie patologiczne i morfologiczne informacje pozwalające na ustalenie indywidualnego sygnału terapeutycznego. Celem terapii jest zredukowanie informacji patologicznych, a nawet ich usunięcie oraz wzmocnienie drgań fizjologicznych. Aby to osiągnąć, w filtrze umieszczonym w aparacie BICOM , informacje patologiczne są separowane i przez odpowiednie urządzenia elektroniczne tworzy się ich zwierciadlane odbicie. Odwrócone informacje przekazywane są poprzez elektrody z powrotem do organizmu pacjenta i nakładają się na drgania oryginalne. Prowadzi to do zredukowania lub nawet całkowitego wyeliminowania patologicznych częstotliwości drgań i w ten sposób zostają odciążone właściwie dla organizmu siły regulacyjne , które teraz mogą zacząć funkcjonować bez przeszkód. Wraz z poprawą stanu energii automatycznie zaczynają sprawniej przebiegać wszystkie procesy biochemiczne prowadząc do normalizacji całego organizmu, względnie wyzdrowienia.

Bicom

Leczenie przy pomocy aparatu BICOM odbywa się przy zastosowaniu procesu terapeutycznego działającego w obszarze ultrasubtelnego biorezonansu. Terapia biorezonansowa, wykorzystująca aparat BICOM, jest nowoczesnym i skutecznym osiągnięciem medycyny naturalnej, dokonanym przez niemieckich naukowców. Terapia opiera się na wykorzystaniu własnych drgań elektromagnetycznych pacjenta, co stanowi jej wiodącą zaletę, ponieważ dzięki temu jest ona bezinwazyjna i całkowicie bezpieczna. Przeciwwskazaniami do stosowania terapii są umieszczone w ciele pacjenta metalowe elementy np. rozrusznik serca oraz zaawansowana ciąża.

Bicom Monadith Toruń
Bicom Monadith Toruń

 

MEZATOR – Biorezonansowy Skaner Organizmu

Zupełnie nowe, rewolucyjne rozwiązanie na rynku urządzeń diagnostycznych.

Za pomocą urządzenia Mezator możliwe jest przeprowadzenie dokładnej analizy stanu zdrowia i wysnucie wniosków prowadzących do określenia stanu organizmu.

Pozwala na analizę struktur, tkanek, organów, komórek, narządów i całych układów. Dodatkowo, wykazuje poziom i obecność alergii, hormonów, wirusów, bakterii, pasożytów, grzybów i infekcji z określeniem ich dokładnej lokalizacji (95% dokładności, jeden z najwyższych wskaźników na rynku).

Wykazuje możliwość zdiagnozowania 120000 różnych dolegliwości i nieprawidłowości, a także obserwacji sytuacji w czasie rzeczywistym za pomocą wizualizacji.

Równie interesującą funkcją jest analiza pokarmów i ich wpływu na organizm, co pozwala na wprowadzenie balansu w diecie.

Dzięki szybkiej diagnozie możliwe jest wyeliminowanie ognisk infekcji i zapobieganie rozprzestrzenianiu się dolegliwości.

Metaterapia urządzeniem Mezator doskonale sprawdzi się w:

  • terapii chorób zwyrodnieniowych, chorób autoimmunologicznych, nowotworów (jako terapia dodatkowa),
  • wzmocnienia układu odpornościowego, terapii przewlekłych infekcji,
  • terapii ostrych bólów przewlekłych lub stanów zapalnych,
  • terapii zmęczenia, osłabienia, problemów ze snem, depresji, migren, schorzeń psychosomatycznych,
  • terapii alergii, wrażliwości na substancje chemiczne, egzemy, neurogennego zapalenia skóry,
  • terapii zaburzeń hormonalnych, skutków menopauzy,
  • terapii chorób związanych z dojrzałym wiekiem; terapii chorób dzieci, chorób związanych ze wzrostem, problemów wychowawczych,
  • terapii objawów bólu pleców, bólu stawów, skurczów i zapalenia stawów,
Mezator Monadith Toruń
Mezator Monadith Toruń

Monadith Toruń

MONADITH TORUŃ
ul. Świętego Józefa 73 / Osiedlowa 1
tel. komórkowy: 577 663 777
tel. stacjonarny: 56 660 10 30
email: przemyslawigielski1@wp.pl

Rejestracja

piątek – poniedziałek: 8:00 – 19:00
sobota: 10:00 – 14:00

Wejście do Ośrodka znajduje się z boku domu, od ulicy Osiedlowej.

home.jpg