Biorezonans

Home > Biorezonans

Biorezonans jest urządzeniem, które służy do diagnostyki i terapii. Zaliczany jest do dziedziny medycyny alternatywnej (naturalnej). Zabieg przeprowadzany za jego pomocą nazywany jest terapią biorezonansową, lub po prostu diagnostyką. Podczas jego stosowania pacjenci zostają poddani działaniu wibracji elektromagnetycznych, które mają dwa zadania:
– zbadanie organizmu i poszczególnych jego części
– przeprowadzenie terapii uzdrawiającej.

Biorezonans największą skuteczność wykazuje w przypadku diagnozowania i leczenia alergii u pacjentów, ale nie tylko. Wykorzystywany jest również w procesie leczenia boreliozy, candidy(i innych pasożytów) czy zapalenia zatok. Terapia biorezonansowa pomaga także w przypadku problemów żołądkowo-jelitowych, bólu głowy czy migren, bólu kręgosłupa i stawów. Stosowana jest w walce z depresją, uzależnieniami i pomaga w leczeniu nerek oraz wątroby. Mnogość przypadków, w których biorezonans można zastosować dowodzi jego wszechstronności i wartości, a wymienione powyżej przypadki to dopiero początek, bowiem sam sprzęt umożliwia przebadanie dziesiątek tysięcy czynników i przeprowadzenie terapii mających na celu wyleczenie pacjentów z ich dolegliwości.

Bicom

Terapia biorezonansowa – przebieg, wskazania i przeciwwskazania

O tym, czy terapia biorezonansowa zostanie zastosowana decyduje lekarz na podstawie wywiadu przeprowadzonego z pacjentem. Najważniejsze przeciwwskazania do zastosowania biorezonansu to wszczepiony rozrusznik serca, ciąża, odbyty przeszczep narządów, epilepsja, przebyty zawał serca oraz niezagojone rany na dłoniach. Sama terapia biorezonansowa jest metodą całkowicie bezpieczną dla zdrowia pacjentów, nieinwazyjną i bezbolesną tak dla osób dorosłych, jak i dzieci. Podczas terapii nie występuje żadne szkodliwe promieniowanie.

Terapii biorezonansowej poddani mogą zostać pacjenci cierpiący z powodu alergii, lub u których podejrzewa się występowanie pasożytów, bakterii czy grzybów. Zalecana jest osobom, które pragną rzucić palenie, lub pacjentom cierpiącym z powodu bólu stawów. Biorezonans wykorzystywany może być w celu niwelowania napięcia układu nerwowego, neutralizacji i usuwania toksyn z organizmu czy walki ze stanami zapalnymi.

Sama terapia trwa kilkadziesiąt minut. Podczas jej przeprowadzania pacjent trzyma w dłoniach dwie elektrody(metalowe końcówki połączone z aparatem głównym), za pomocą których do ciała wysyłany jest prąd o różnych częstotliwościach i niskim natężeniu, co powodować może uczucie mrowienia. Powstające dzięki aparaturze wibracje elektromagnetyczne mogą być wykorzystywane najpierw do wykrywania znajdujących się w ciele drobnoustrojów, pasożytów i innych źródeł problemów zdrowotnych, a następnie do ich eliminowania poprzez drgania.

Monadith Toruń

MONADITH TORUŃ
ul. Świętego Józefa 73 / Osiedlowa 1
tel. komórkowy: 577 663 777
tel. stacjonarny: 56 660 10 30
email: przemyslawigielski1@wp.pl

Rejestracja

piątek – poniedziałek: 8:00 – 19:00
sobota: 10:00 – 14:00

Wejście do Ośrodka znajduje się z boku domu, od ulicy Osiedlowej.

home.jpg